*Relax ritueel aan €69 voor 60 min : met een specifieke massage met zelf opwarmende pakking op rug , handen en voeten en kleurenlichttherapie brengen we u een totale ontspanning.
Mini Wellness Arrangement voor één persoon aan €85,00
2/Lavasteenritueel aan €85,00 voor 75min: Met deze unieke combinatie van verschillende massage technieken met warme lavastenen en kleurenlichttherapi brengen we u een volledige ontspanning maar ook een dosis nieuwe energie.
3/ Deluxe ritueel aan €85,00 voor 75min: Een sublieme behandeling op basis van gouden algen of zwarte en witte parel ,een massage met warme pinda’s, een specifieke pakking en kleurenlichttherapie brengen u tot volledige ontspanning
Passie
voor schoonheid
Ik had een doffe huid en last van pigmentvlekken. Al na enkele behandelingen voelde mijn huid strakker aan en ook de pigmentvlekken verminderden. Super team
Carina
Na elk bezoek zie ik er 10 jaar jonger uit en voel mij ook zo. Bedankt aan het ganse team !
Myriam Thielemans
Elke keer opnieuw pure ontspanning, een behandeling op maat, zeer goed passend advies en na elk bezoek complimenten van mijn omgeving over mijn stralende huid!!
Griet Valkenaers
Om je beter van dienst te zijn, maakt deze website gebruik van cookies. Bij het gebruik van deze website, alsook bij het wegklikken van deze melding ga je akkoord met het gebruik van deze cookies. Meer informatie vind je in onze
privacy policy.